Fotbal - Rezultatele turului doi preliminar al Ligii Campionilor si programul turului trei (liga-1.ro)






liga-1.ro

INDEX
INDEX
FOTBAL INTERN
FOTBAL INTERN
Liga 1 Bergenbier
Liga 2
Liga 3
Cupa Romaniei
STIRI
STIRI
Fotbal intern
Fotbal extern
Stranieri
Echipa nationala
Monden
ALTE COMPETITII
ALTE COMPETITII
CM 2006 Preliminarii
Liga Campionilor
Cupa UEFA
UEFA Intertoto
EURO 2004
CAMPIONATE
CAMPIONATE
Anglia
Franta
Germania
Italia
Olanda
Portugalia
Spania
Super Lig
Turcia
Ucraina
SUPORT
SUPORT
Contact
Redactia
Suport tehnic
Despre noi
Publicitate pe site
Parteneri
Drepturi de autor
Termeni & Conditii
Confidentialitate


astazi.ro




Valid HTML 4.0 Transitional




 Fotbal extern
Gazeta de Sud
   Fotbal - Rezultatele turului doi preliminar al Ligii Campionilor si programul turului trei
   Rezultate inregistrate in mansa secunda a turului doi preliminar: Sahtior Karagandi - Slovan Liberec 1-1, dupa prelungiri, (in tur 0-1); Ventspils - Molde 1-1 (in tur 0-3); Salzburg - Dudelange 4-3 (in tur 0-1); Kiryat Shmona - Zilina 2-0 (in tur 0-1); Ekranas - Shamrock Rovers 2-1 (in tur 0-0); Zestafoni - Neftçi 2-2 (in tur 0-3); Seriff Tiraspol - Ulisses 1-0 (in tur 1-0); FC Basel - Flora Tallinn 3-0 (in tur 2-0); Debrecen - Skenderbeu 3-0 (in tur 0-1); Partizan Belgrad - La Valletta 3-1 (in tur 4-1); Zeljeznicar - Maribor 1-2 (in tur 1-4); KR Reykjavik - HJK Helsinki 1-2 (in tur 0-7); Helsingborg - New Saints 3-0 (in tur 0-0); Vardar - BATE Borisov 0-0 (in tur 2-3); Linfield - AEL Limassol 0-0 (in tur 0-3); Dinamo Zagreb - Ludogoret Razgrad 3-2 (in tur 1-1); Slask Wroclaw - Buducnost Podgorica 0-1 (in tur 2-0).
Programul meciurilor din turul trei preliminar: CFR Cluj - Slovan Liberec, Fenerbahce Istanbul - FC Vaslui, NK Maribor - Dudelange, BATE Borisov - Debrecen, Anderlecht Bruxelles - Ekranas, Slask Wroclaw - Helsingsborg IF, Ulisses - Dinamo Zagreb, Celtic Glasgow - HJK Helsinki, Molde - FC Basel, Kiryat Shmona - Neftci Baku, AEL Limassol - Partizan Belgrad, Motherwell - Panathinaikos Atena, FC Copenhaga - FC Bruges, Dinamo Kiev - Feyenoord Rotterdam. Meciurile din turul trei preliminar se vor disputa pe 31 iulie/1 august - turul si 7/8 august - returul.
(Vineri 27.07.2012, Gazeta de Sud) © 2017 Gazeta de Sud

 ARHIVA ARTICOLE
UEFA va stabili cei mai buni fotbalisti ai anului. (Vineri 27.08.2010)
Belarusul ne ataca cu Hleb si Kutuzov (Vineri 27.08.2010)
Surprize in lotul lui Blanc (Vineri 27.08.2010)
Tensiuni la nationala Frantei. (Miercuri 25.08.2010)
Renella si Konig nu joaca impotriva Stelei (Miercuri 25.08.2010)
Lille - Vaslui, cu casa inchisa (Miercuri 25.08.2010)
Meciuri in play-off-ul Ligii Campionilor (Marti 24.08.2010)
Meciuri in play-off-ul Ligii Campionilor (Marti 24.08.2010)
Cinci nominalizati de la Inter Milano (Miercuri 18.08.2010)
Cocis s-a accidentat (Miercuri 18.08.2010)
Mutu arde de nerabdare sa joace (Miercuri 18.08.2010)
Mutu, laudat de selectionerul Italiei (Marti 17.08.2010)
Dan Petrescu promoveaza si pleaca (Marti 17.08.2010)
FC Timisoara, avantajata de scandalurile de la Manchester City (Joi 12.08.2010)
Emil Jula a marcat pentru Cottbus (Marti 10.08.2010)
Total articole gasite in arhiva : 3440
Pagini cu articole : Pagina precedenta    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10    Pagina urmatoarea




CONTUL MEU
Conectare
Inregistrare in site
Recuperare parola







gazduire siteuri