liga-1.ro - Campionate






liga-1.ro

INDEX
INDEX
FOTBAL INTERN
FOTBAL INTERN
Liga 1 Bergenbier
Liga 2
Liga 3
Cupa Romaniei
STIRI
STIRI
Fotbal intern
Fotbal extern
Stranieri
Echipa nationala
Monden
ALTE COMPETITII
ALTE COMPETITII
CM 2006 Preliminarii
Liga Campionilor
Cupa UEFA
UEFA Intertoto
EURO 2004
CAMPIONATE
CAMPIONATE
Anglia
Franta
Germania
Italia
Olanda
Portugalia
Spania
Super Lig
Turcia
Ucraina
SUPORT
SUPORT
Contact
Redactia
Suport tehnic
Despre noi
Publicitate pe site
Parteneri
Drepturi de autor
Termeni & Conditii
Confidentialitate


astazi.ro




Valid HTML 4.0 Transitional




 Romania - Cupa Romaniei - Turul 1 (Sezon : 2008/2009)

REZULTATE
Luceafarul
4 - 0
Juventus Falticeni
Cetate 2 Suceava
3 - 0
Raraul C. M.
Breazu Rediu
6 - 4
Poli 2 Iasi
Leonard Pascani
0 - 3
CFR Pascani
Vointa Ion Creanga
3 - 1
Ceahlaul 2 P. N.
Laminorul Roman
5 - 2
Cetatea Tg. Neamt
Autorom Padureni
3 - 1
FC Barlad
Siretul Prajesti
2 - 3
Aerostar Bacau
Mikes Zagon
2 - 3
Willy Bacau
Straduinta M. C.
2 - 3
Pambac Bacau
Dunarea 2 Galati
1 - 0
Politehnica Galati
Bujorii Tg. Bujor
2 - 0
Otelul 2 Galati
FC Panciu
1 - 0
FCM 2 Bacau
CSO Ianca
0 - 3
CF Braila
Viitorul Insuratei
3 - 5
Onix Rm. Sarat
Vointa Lanuri
0 - 4
CSM Rm. Sarat
FC Urleasca
0 - 3
Abatorul Slobozia
Victoria Amara
0 - 6
Unirea Slobozia
Sageata Stejaru
2 - 3
CS Navodari
CSM Medgidia
0 - 1
CS Ovidiu
Farul 2 Constanta
0 - 2
Portul Constanta
Municipal Constanta
3 - 2
Callatis Mangalia
Vointa Nana
0 - 3
Dunarea Calarasi
Vointa Domnesti
3 - 0
ASC Clinceni
FC 1 Decembrie
1 - 2
Dodu Berceni
FC Chitila
0 - 6
Vointa Branesti
AS Metaloglobus
0 - 6
Steaua 2 Bucuresti
Aversa Bucuresti
0 - 3
Rapid 2 Bucuresti
Inter Pantelimon
0 - 3
Rocar Bucuresti
Kaproni Gornet
0 - 1
Tricolorul Breaza
Filipestii de Padure
1 - 3
Conpet Ploiesti
Petrolul 2 Ploiesti
4 - 2
Chimia Brazi
Viitorul Pucioasa
4 - 2
Electrosid Titu
Petrolul Videle
3 - 0
Turris Tr. Magurele
Ciolanu Tg. Bujor
3 - 0
Rova Rosiori
Oltul 2000 Draganesti
2 - 0
ALRO Slatina
FC Bals 2007
2 - 1
Progresul Corabia
Prometeu Craiova
1 - 2
Gaz Metan Craiova
Dunarea Calafat
2 - 1
Armata Craiova
Chimia Craiova
2 - 0
CFR Craiova
Victoria Devesel
0 - 3
Minerul Mehedinti
Scorillo Caransebes
1 - 0
Building Vanju Mare
Jiul Rovinari
0 - 3
Minerul Motru
EMC Rovinari
0 - 1
Minerul Matasari
Minerul Berbesti
0 - 1
Oltchim Rm. Valcea
FC Pitesti 2
4 - 0
Unirea Costesti
Vointa Sibiu
4 - 5
Athletic Sibiu
AS Albota
6 - 4
FC Cisnadie
Infratirea Harman
0 - 3
CF Predeal
FC Ghimbav
1 - 2
Unirea Tarlungeni
Muresul Rusii Munti
3 - 0
Trans Sil Tg. Mures
Mobile Sovata
1 - 5
Gaz Metan Tg. Mures
U 1919 Cluj
0 - 3
Unirea Ungheni
CFR 2 Cluj
4 - 2
Sanatatea Cluj
Soda Ocna Mures
3 - 0
CF Sibiu
Inter Petrila
3 - 0
Inter Blaj
Marmosin Simeria
1 - 0
CSM Sebes
AS Recas
2 - 3
Nova Mama Mia
Auxerre Lugoj
0 - 3
UMT Timisoara
Calor Timisoara
2 - 3
Fortuna Covaci
CS Vulcan
0 - 3
Timisul Albina
Victoria Nadlac
0 - 8
Gloria CTP Arad
National Sebis
2 - 1
CS Ineu
Bihorul Beius
1 - 0
Unirea Dej
Izvorul Cociuba
0 - 3
FC Bihor 2
Olimpia Satu Mare
0 - 3
Somesul Satu Mare
Somesul Oar
3 - 0
Turul Micula
Salajul Sag
0 - 10
FC Baia Mare
Somesul Ulmeni
4 - 6
Marmatia 96
Vointa Cetate
2 - 5
Gloria 2 Bistrita
Echipele subliniate s-au calificat pentru urmatorul tur.

Cupa Romaniei
Istoric

REZULTATE / PROGRAM
Turul 1
Turul 2
Turul 3
Turul 4
Turul 5
16-imi
8-imi
Sferturi
Semifinale

ARHIVA
Sezon 2003/2004
Sezon 2004/2005
Sezon 2005/2006
Sezon 2006/2007
Sezon 2007/2008
Sezon 2008/2009




CONTUL MEU
Conectare
Inregistrare in site
Recuperare parola







gazduire siteuri